وندا حافظ منافع حقوقی کسب و کار شما

از همین امروز با انتخاب هر یک از پکیج‌های حقوقی، کسب‌وکار خود را ایمن کنید

اشتراک 3 ماهه

 • 5 قرارداد رایگان از بانک قرارداد
 • 30 دقیقه مشاوره تلفنی به ازای هر ماه
 • ٪20 تخفیف در تنظیم قرارداد اختصاصی
 • ٪20 تخفیف در بررسی تخصصی قرارداد
299,000 تومان انتخاب کنید
%17

اشتراک 6 ماهه

 • 10 قرارداد رایگان از بانک قرارداد
 • 30 دقیقه مشاوره تلفنی به ازای هر ماه
 • ٪30 تخفیف در تنظیم قرارداد اختصاصی
 • ٪30 تخفیف در بررسی تخصصی قرارداد
598,000 تومان
499,000 تومان انتخاب کنید
%25

اشتراک 12 ماهه

 • دسترسی نامحدود به بانک قرارداد
 • 30 دقیقه مشاوره تلفنی به ازای هر ماه
 • ٪40 تخفیف در تنظیم قرارداد اختصاصی
 • ٪40 تخفیف در بررسی تخصصی قرارداد
1,196,000 تومان
899,000 تومان انتخاب کنید

با انتخاب هر یک از پکیج‌های اشتراک ۶ و یا ۱۲ ماه، به ازای هر ماه هزینه کمتری پرداخت کنید *

سوالات متداول

چرا باید از وندا استفاده کنم؟

اغلب صاحبان ایده، استارتاپ ها و کسب و کارها با مشکلات متعدد حقوقی و قانونی مواجه هستند و بی توجهی به مسائل حقوقی باعث ضرر‌های مالی بزرگی در کسب و کار می‌شود. وندا به شما کمک می‌کند تمام نیازهای حقوقی کسب و کار خود را در یک پلتفرم بصورت یکپارچه مدیریت کنید و این چالش‌ها را به راحتی پشت سر بگذارید. پلتفرم وندا شامل خدمات بانک قرارداد، درخواست تنظیم قرارداد و مشاوره حقوقی است.

وندا به چه کسانی سرویس می دهد؟

ما به تمام کسب و کارها الکترونیکی و شرکت های تجاری متوسط و کوچک ایران سرویس می‌دهیم. همچنین اصناف و آزادکاران در ایران نیز می‌توانند از خدمات وندا بهره‌مند شوند. با توجه به تجربه و سابقه تیم وندا اگر شما قصد جذب سرمایه خارجی را داشته باشید ما می توانیم فرایند های حقوقی این سرمایه گذاری را پوشش دهیم.

اگر قراردادی که من نیاز دارم در بانک قرارداد وندا موجود نبود جه اتفاقی می افتد؟

ما همیشه تلاش می کنیم قراردادهای کاربردی کسب و کارهای نوپا و شرکت های تجاری ایران را در بانک قرارداد وندا قرار دهیم، اما اگر قرارداد مورد نیاز شما در بانک قرارداد وندا موجود نبود و یا اگر درخواست شما تخصصی است و علاقه ندارید فرد دیگری به این قرارداد دسترسی داشته باشد می‌توانید از سرویس درخواست تنظیم قرارداد وندا استفاده کنید.

آیا اسناد حقوقی و قرارداد‌های وندا متناسب با قانون تجارت ایران هستند؟

بله، قراردادهای بانک قرارداد وندا توسط باتجربه ترین مشاوران ارشد حقوقی کشور، طراحی و تنظیم شده است، تمام قراردادها مطابق با قانون تجارت، قانون اداره کار و قوانین رسمی جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است.

چرا از قرارداد‌های رایگان در اینترنت استفاده نکنم؟

توجه داشته باشید قراردادهای حقوقی نکات ریز و تعهدات مختلفی را شامل می‌شود، قرارداد خوب و حرفه ای از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی پیشگیری می‌کند. قراردادهای وندا به صورت حرفه ای تنظیم شده است و موارد مختلف حقوقی و قانونی را شامل می‌شود، همچنین قراردادهای وندا به صورت دوره های ۳ ماهه بروزرسانی می‌شود، تلاش ما این است که سرویس ها و خدمات وندا همیشه به بهترین شکل ممکن در دسترس کاربران باشد.

قراردادها دارای چه فرمتی هستند؟

قرارداد های وندا با فرمت .docx که فرمت متداول word است در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا شما بتوانید به راحتی تغییرات لازم را در قرارداد ایجاد کنید، همچنین فونت قرارداد ها B Zar و B Titr است که برای تسهیل کار شما در خود فایل ذخیره شده است.

چطور میتونم با وندا ارتباط برقرار کنم؟

شما می توانید به صورت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز از طریق ارسال ایمیل به info [at] vanda [dot] ir با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین در پشتیبانی آنلاین داخل سایت کارشناسان ما حضور دارند و سعی میکنند کمتر از یک ساعت به شما پاسخ دهند.
تماس با پشتیبانی در ساعات کاری ۹ تا ۱۷ نیز برای کاربران عزیز فراهم می باشد.
46 78 42 28 - 021