قرارداد طراحی اپلیکیشن موبایل

آیا امضا قرارداد طراحی اپلیکیشن موبایل با شخص حقیقی یا حقوقی، تغییر در مفاد آن ایجاد می کند؟  

بلی، اگر قرارداد با شخص حقوقی امضا گردد، حسب مقررات قانونی کسر سپرده بیمه حسب مفاد ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی ضروری است. در حالی که اگر قرارداد با شخص حقیقی امضا شود، موضوع کسر سپرده بیمه منتفی است ولی باید از پرداختی به شخص حقیقی، ۱۰ درصد مالیات کسر شود. 

نام‌های دیگر قرارداد قرارداد طراحی اپلیکیشن موبایل چیست؟

نمونه قرارداد تولید اپلیکیشن، نمونه قرارداد برنامه‌نویسی موبایل، نمونه قرارداد برنامه‌نویسی اندروید و ios

برچسب‌ها: نرم‌افزار طراحی پروژه